ŻE MOŻE TE SAME LUCYFERYCZNE SIŁY ODPOWIEDZ ZA KATYŃ 1940 CIAGLE TRWAJA NA SWOIM STRZELECKIM STANOWISKU, ZE ZMIENIAJA S.ICH PRZEDSTAWICIELE ,NAZWISKA I MASKI ,KOLORY KRAWATÓW I KROJE GARNITURÓW A ONI I ICH PATOLOGICZNA NIENAWISC DO POLSKOSCI,POLSKI I POLAKOW ODPOWIEDZIALNA ZA KATYŃ 1940 TRWA ..DO DZIS .. TRWA... WIDOCZNA NA KAŻDYM KROKU W RADIU ,GAZECIE,TV..TA SAMA NIENAWISC ODPOWIEDZIALNA ZA KATYŃ I ..TRWA.. I KATYŃ TRWA .. | ŻE MOŻE TE SAME LUCYFERYCZNE SIŁY ODPOWIEDZ ZA KATYŃ 1940 CIAGLE TRWAJA NA SWOIM STRZELECKIM STANOWISKU, ZE ZMIENIAJA S.ICH PRZEDSTAWICIELE ,NAZWISKA I MASKI ,KOLORY KRAWATÓW I KROJE GARNITURÓW A ONI I ICH PATOLOGICZNA NIENAWISC DO POLSKOSCI,POLSKI I POLAKOW ODPOWIEDZIALNA ZA KATYŃ 1940 TRWA ..DO DZIS .. TRWA... WIDOCZNA NA KAŻDYM KROKU W RADIU ,GAZECIE,TV..TA SAMA NIENAWISC ODPOWIEDZIALNA ZA KATYŃ I ..TRWA.. I KATYŃ TRWA .. | KATYŃ , CZY KATYŃ JEST JEDNORAZOWYM WYDARZ.HISTORYCZNYM CZY JEST CIAGLE POWTARZANYM NA NAS SPOSOBEM TRZYMANIA POLAKÓW Z TWARZA KU ZIEMI ..?OSTATNIO SMOLENSK 2010 JAK I WCZESNIEJ ZAISTNIALE WIELOKROTNE ROZWALANIA ROBOTNIKÓW UPOMINAJĄCYCH S.O LUDZKIE WARUNKI ZYCIA ..STRZELANIA DO GÓRNIKOW .. STAN WOJENNY podobno JARUZELSKIEGO , JAK I INDYWIDUALNE KATYNIE DLA POPIEŁUSZKI ,PYJASA,OLEJNIKA A OSTATNIO DARIUSZA RATAJCZAKA USWIADAMIAJA NAM ZE KATYŃ TRWA .. | ŻE TRWA I ŻE PRZYJMUJE NAJPRZERÓZNIEJSZE FORMY OD PROFANOWANIA SYMBOLI NARODOWYCH I RELIGIJNYCH NISZCZENIA DEKALOGU ..PROGRAMOWEGO SZERZENIA AMORALNOSCI , NISZCZENIA RODZIN I UCZCIWEGO MAŁŻENSTWA AŻ PO NISZCZENIE FIZYCZNYCH PODSTAW EGZYSTENCJI NARODU ..NISZCZENNIA STOCZNI KOPALN HUT.. ROLNICTWA I LASÓW OMALŻE FIZYCZNEJ EXTERMINACJI NARODU PODOBNIE JAK NISZCZY S.NADMIAR KRÓLIKÓW W AUSTRALII .. | I WYRAZEM TEJ SAMEJ PATOLOGICZNEJ NIENAWISCI DO POLSKI I POLAKÓW LEŻACEJ U PODSTAW KATYNIA 1940 BYŁA OPERACJA BALCEROTRANSFORMACJI = ZGOTOWANIE POLAKOM KATYNIA GOSPODARCZEGO ...I TO TEŻ CIĄGLE TRWA .. | GOSPODARCZEGO K A T Y N I A... BALCEROTRANSFORMACYJNE ŁUPIESTWO POLSKI JAKIEGO NIE BYŁO W 1000 LENIEJ HISTORII NASZEGO NARODU ..
8/18/2017 Bogusława, Bronisława, IlonyICHNIKI ZASZCZUC PO POLSKU MYSLACYCH ....

Zaszczuć inaczej myślących - Tomasz P. Terlikowski

Zaszczuć, zakrzyczeć inaczej myślących – taki jest cel lewaków, których zgromadziła na Placu Zamkowym „Gazeta Wyborcza”. Kilka tysięcy osób wyposażonych w gwizdki zorganizowane przez Agorę próbuje uniemożliwić legalny Marsz Niepodległości.
Zachowanie lewicy i mediów w tej sprawie jest skandaliczne. Kilka tysięcy osób, przebranych między innymi za więźniów obozów koncentracyjnych, próbuje uniemożliwić przejście manifestacji narodowców, którzy chcą uczcić Święto Niepodległości. I robi wszystko, by doprowadzić nie tylko do starcia, ale również do delegitymizacji części opinii publicznej. A niestety wspomagają ich w tym dzielnie media.


Skąd tak ostra ocena? Ani ONR ani Młodzież Wszechpolska nie są z mojej bajki. Nie zachwyca mnie szczególnie myśl narodowo-demokratyczna, ale nie zgadzam się na mówienie, że polscy narodowcy byli faszystami. Nie ma i nie może być niczyjej zgody na to, by sugerować, że polscy narodowcy odpowiadają za mordowanie ludzi w obozach koncentracyjnych. Tak właśnie zachowują się lewacy. Przebranie się za więźniów obozów jest takim właśnie symbolem, jest próbą zafałszowania historii. Tak się  bowiem składa, że narodowcy byli w obozach koncentracyjnych, które dla nich zorganizowali socjaliści (fakt, że narodowi) z Niemiec.  Narodowcy ginęli też w obozach zorganizowanych przez innych lewaków zza drugiej granicy, czyli komunistów. Nieznane są natomiast ofiary obozów polskich narodowców. Nieznane, bo ich nie było. Próba sugerowania, że było inaczej jest więc zwyczajnym, ordynarnym kłamstwem. Kłamstwem typowym niestety dla ludzi związanych z „Gazetą Wyborczą”.


Ale w całej tej sprawie o wiele bardziej niebezpieczne jest, co innego. Otóż jeśli rzeczywiście lewakom uda się nie dopuścić do przejścia legalnej manifestacji, to będzie to oznaczało, że pewna części Polaków nie ma prawa do manifestowania swoich poglądów. Część z nas jest pozbawiona głosu. A, znając zdolności lewackich ideologów spod znaku Seweryna Blumsteina i „Gazety Wyborczej”, niebawem może się okazać, że „faszystami” są też obrońcy życia, obrońcy krzyża, katolicy, konserwatyści czy ktokolwiek inny. Dlatego – nawet jeśli nie zgadzamy się z narodowcami – trzeba bronić ich prawa do manifestowania. Trzeba, bowiem jego ograniczenie oznacza, że niebawem lewactwo będzie nam dyktowało, co można mówić, co można myśleć, i kto ma prawo chodzić po warszawskich ulicach.


I jeszcze jedno. Jeśli na ulicach Warszawy poleje się krew, a widząc co się dzieje, nie można tego wykluczyć, to odpowiedzialna za to będzie Agora, która wraz z Sewerynem Blumsteinem i innymi ideologami, całkowicie świadomie zwołała lewackich bojowników, by ci przeszkodzili w legalnym marszu. A wcześniej przez kilka tygodnia wykorzystywała swoje wpływy gospodarcze, by skombinować odpowiednio dużo gwizdków. Tak wiem, że oczywiście panie i panowie z Agory nigdy się do tego nie przyznają, i że prawdopodobnie nie ma w naszym kraju sądu, który miałby odwagę ich skazać za podżeganie do nienawiści. Ale nie zmienia to faktu, że czasem trzeba powiedzieć prawdę.


Tomasz P. Terlikowski


 http://fronda.pl/news/czytaj/zaszczuc_inaczej_myslacych